Propozycje wycieczek szkolnych i zakładowych dla grup zorganizowanych

Sezon 2015/2016

 

UWAGA: Kalkulację kosztu na jednego uczestnika wycieczki uwzględniającą podstawowy zakres świadczeń: autokar, pilot-przewodnik, wstępy do wskazanych atrakcji, posiłki o ile wyszczególniono, noclegi przy imprezach wielodniowych, ubezpieczenie NNW i KL /za granicą/ sporządzamy na konkretne zapytanie klienta w oparciu o wskazaną liczbę osób. Formularz zamówienia w linku kontakt.

 

Wycieczki  jednodniowe

1. Skansen w Jurowcach i wizyta w stadninie koni

- w programie: zwiedzanie skansenu oraz wizyta w stadninie koni w Jurowcach, ognisko

z pieczeniem kiełbasek;

2. Park Dzikich Zwierząt „Safari” w Kadzidłowie

w programie: zwiedzanie jedynego w Polsce pieszego parku dzikich zwierząt „Safari”, rejs

statkiem po jeziorze Nidzkim lub kąpiel w „Tropikanie” w Mikołajkach;

3. Ruciane Nida – Kadzidłowo – Ełk

- w programie: zwiedzanie jedynego w Polsce pieszego parku dzikich zwierząt „Safari”, rejs

statkiem po jeziorze Nidzkim, kąpiel na krytej pływalni ze zjeżdżalniami w Ełku;

4. Augustów- Studzieniczna

- w programie: zwiedzanie atrakcji Augustowa, rejs statkiem po Kanale Augustowskim na trasie:

Augustów – Necko – Rospuda – Augustów, lub Augustów – Studzieniczna;

5. Szlak Rękodzieła Ludowego

- w programie: zwiedzanie warsztatów rękodzieła ludowego w Czarnej Wsi Kościelnej,

Łapczynie, Zamczysku, Wasilówce,  Nowokolnie, zorganizowanie ogniska w Supraślu;

6. Szlak Tatarski

- w programie: zwiedzanie meczetów w Kruszynianach i Bohonikach, muzeum w Supraślu;

7. Mazurolandia k/ Gierłoży

- w programie: zwiedzanie Warmii i Mazur w miniaturze, militaria z okresu II wojny światowej

oraz czasy średniowiecza, na terenie również Park Rozrywki z kolejką elektryczną, trampoliną,

dmuchanymi zjeżdżalniami;

8. Warszawa

- w programie: zwiedzanie 2 wybranych atrakcji stolicy np. Łazienki, Zamek Królewski,

Wilanów, muzea, ZOO, lotnisko, spektakl w kinie lub teatrze;

9. Warszawa – Powsin

- w programie: zwiedzanie ogrodu botanicznego w Powsinie k/Konstancina, znanego z

niespotykanej kolekcji okazów flory , oraz wybranej atrakcji stolicy;

10. Białowieża – Hajnówka

- w programie: zwiedzanie rezerwatu przyrody w Puszczy Białowieskiej, muzeum

przyrodniczego, obiektu sakralnego w Hajnówce, znanego z międzynarodowych koncertów

chórów pieśni starocerkiewnej;

11. Narwiański Park Narodowy

w programie: zwiedzanie   Choroszczy – letniej rezydencji Branickich, Kurowa – siedziby

Dyrekcji  Parku, wypoczynek przy ognisku, Kruszewa – „Zerwany Most”;

12. Biebrzański Park Narodowy

- w programie: zwiedzanie Osowca –dawnej cesarskiej twierdzy, wybranych fragmentów

Biebrzańskiego Parku Narodowego, ognisko;

13. Podlasie Nadbużańskie

- w programie: grodzisko na Zamkowej Górze, muzeum J.K. Kluka w Ciechanowcu, Mielnik,

Drohiczyn – zabytki z XVII i XVIII w.

14. Pentowo – Morusy

- w programie: Pentowo -wieś bociania z 25 gniazdami, wieża widokowa, możliwość przejażdżki

konno, Morusy – gospodarstwo agroturystyczne i „chata Puchalskiego” – pioniera filmu

przyrodniczego w Polsce.

 

Wycieczki dwudniowe

1. Białystok – Gierłoż –Mazurolandia – Kętrzyn – Św. Lipka – Olsztyn -

Kadzidłowo – Ruciane

- w programie: zwiedzanie „Wilczego Szańca” w Gierłoży, Warmii i Mazur w miniaturze

wysłuchanie koncertu organowego w Św. Lipce, rejs statkiem po jeziorze Nidzkim, zwiedzanie

parku dzikich zwierząt w Kadzidłowie, seans w Planetarium w Olsztynie;

2. Białystok – Lublin – Kazimierz Dolny – Nałęczów

- w programie: zwiedzanie lubelskiej Starówki, zamku, renesansowej zabudowy Kazimierza

Dolnego, uzdrowiska Nałęczów;

3.  Białystok – Janów Podlaski – Chełm – Zamość

- w programie: zwiedzanie jednej z największych stadnin koni w Europie, W Chełmie –

podziemia w marglu kredowym,  Zamość – perła renesansu, starówka wpisana na Listę

UNESCO;

 

Wycieczki trzydniowe

1. Trójmiasto / Gdańsk – Gdynia – Sopot – Oliwa / Malbork – Olsztyn

w programie: zwiedzanie Akwarium Morskiego w Gdyni, w ysłuchanie koncertu w Oliwie,

rejs statkiem po Zatoce Gdańskiej, seans w planetarium, zwiedzanie starówki gdańskiej,

zamku w Malborku;

2. Tyniec – Kraków – Wieliczka – Ojców – Pieskowa Skała

- w programie: zwiedzanie Katedry, Grobów, Dzwonu, Bazyliki NMP, Sukiennic, Domu

Matejki w Krakowie, kopalni soli w Wieliczce, ruin gotyckiego zamku, „Maczugi Herkulesa”

w Pieskowej Skale, Ojcowa i klasztoru Opatów w Tyńcu;

3. Szlak Piastowski / Toruń – Bydgoszcz – Biskupin – Gniezno – Kruszwica /

- w programie: zwiedzanie zabudowy Starego Miasta w Toruniu, rekonstrukcji osiedla sprzed

2740 lat w Biskupinie, kościoła w Gnieźnie zbudowanego za panowania Mieszka I, „Mysiej

Wieży” w Kruszwicy;

4. Góry Świętokrzyskie / Św. Katarzyna – Kielce – Oblęgorek – Chęciny -

Św. Krzyż /

- w programie: wejście na najwyższy szczyt w Górach Świętokrzyskich – Łysicę, wejście na

Św. Krzyż, zwiedzanie muzeum H. Sienkiewicza w Oblęgorku, ruin zamku w Bodzentyniu,

Jaskini Raj, ruin zamku w Chęcinach, kąpiel w krytej pływalni w Nowinach;

5. Lublin – Kazimierz Dolny – Nałęczów – Kozłówka – Janów Podlaski

- w programie: zwiedzanie lubelskiej starówki, Katedry i Kościoła Farnego, zamku, Muzeum

Martyrologii w Majdanku, renesansowej zabudowy Kazimierza Dolnego, uzdrowiska

Nałęczów z muzeum znanego polskiego pisarza, rezydencji pałacowo-parkowej w Kozłówce,

stadniny koni w Janowie Podlaskim  z ok. 500 okazami;

 

Wycieczki czterodniowe

1. Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami

- w programie: zwiedzanie gdańskiej starówki, Słowińskiego Parku Narodowego i przejście po

ruchomych wydmach, piesza wycieczka do stadniny koni, spacer piękną piaszczystą plażą

Łeby, rejs statkiem spacerowym, kąpiele w basenie krytym w miejscu zakwaterowania;

2.  Beskidy / Ustroń – Wisła – Istebna – Koniaków – Brenna /

- w programie: zwiedzanie tzw. Dużej Pętli Beskidzkiej, wejście na Równicę, na Czantorię,

zjazd wyciągiem krzesełkowym, ognisko z pieczeniem kiełbasek i dyskoteka;

3. Bieszczady – Łańcut

- w programie: przejazd tzw. „dużą obwodnicą bieszczadzką, wejście na Połoninę Wetlińską,

przejazd „małą obwodnicą bieszczadzką, zwiedzanie wczesnobarokowego pałacu Potockich

z powozownią i ogrodami;

 

Wycieczki pięciodniowe

1. Słowacja – Tatry Wysokie i Niskie

- w programie: zwiedzanie atrakcji słowackich Tatr: m.in. Jaskini Demianowskiej,

Liptowskiego Mikulasza, Chopoka, Jasnej, kąpiele w kompleksie basenów w Beszenowej;

2. Góry Stołowe z wypadem do Skalnego Miasta i Pragi

- w programie: zwiedzanie atrakcji Gór Stołowych, Pragi i Skalnego Miasta;

bardzo bogaty program krajoznawczy;

3. Bieszczady – Łańcut z wypadem do Lwowa

w programie: na trasie Kozłówka k/Lubartowa, przejazd tzw. „małą i dużą obwodnicą

bieszczadzką”, zabytków Lwowa, wczesnobarokowego pałacu Potockich z powozownią

i ogrodami;

 

Są to tylko niektóre nasze propozycje. Na życzenie klienta zrealizujemy każdą trasę zgodnie z zapotrzebowaniem.

ŻYCZYMY  NIEZAPOMNIANYCH  WRAŻEŃ!